Cozy 2-Bedroom Home In The Center

  • 35 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Cozy 2-Bedroom Home In The Center Βουδαπέστη απέχει περίπου 2 χλμ. από την Τσιταντέλα της Βουδαπέστης και περίπου 13 λεπτά με τα πόδια από τη Μεγάλη Συναγωγή. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το διαμέρισμα Cozy 2-Bedroom Home In The Center με 2 υπνοδωμάτια διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 1 χλμ. από την Ουγγρική Κρατική Όπερα, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Πάρκο Νησιού της Μαργαρίτας απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα 35 τ.μ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Szoevetseg utca βρίσκεται σε 450 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cozy 2-Bedroom Home In The Center Βουδαπέστη
Central Elizabeth Suit By True Estate
Τιμή μόνο για κινητά

Central Elizabeth Suit By True Estate

8.0
Πολύ καλό 21 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 185 USD 167
ανά νύχτα
Extremely Unique Industrial Home
Τιμή μόνο για κινητά

Extremely Unique Industrial Home

68 μ από το κατάλυμα
Vividcity Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Vividcity Apartment

10
Εξαιρετικό 9 σχόλια
82 μ από το κατάλυμα
USD 380 USD 342
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Cozy 2-Bedroom Home In The Center;
      Το διαμέρισμα Cozy 2-Bedroom Home In The Center βρίσκεται κοντά σε New York Palace.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Cozy 2-Bedroom Home In The Center;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Cozy 2-Bedroom Home In The Center περιλαμβάνουν Κάστρο Βαϊνταχουνιάντ, Κάστρο της Βούδας καθώς και Προμαχώνας των Ψαράδων.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Cozy 2-Bedroom Home In The Center;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Cozy 2-Bedroom Home In The Center θα είναι 63€.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 35 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cozy 2-Bedroom Home In The Center Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο